مهلت شرکت در رویداد ایده پردازی «اکسیر» با محوریت فناوری اطلاعات تا ۱۸ خردادماه می باشد

۰۳ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۰:۲۸ کد : ۳۱۱۶۵ عمومی
مهلت شرکت در رویداد ایده پردازی «اکسیر» با محوریت فناوری اطلاعات تا ۱۸ خردادماه می باشد

این رویداد که با مشارکت اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم، بنیاد نخبگان استان و مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی قم در حال برگزاری است در شش محور فناوری اطلاعات سلامت، فناوری اطلاعات گردشگری، بازی های رایانه ای، ارائه کسب و کارهای مبتنی بر موبایل، اینترنت اشیا و وب سایت های اینترنتی و تبلیغات ایده جذب می‌کند.

علاقه مندان به شرکت در رویداد اکسیر می توانند با مراجعه به وبسایت جهاد دانشگاهی استان قم یا لینک http://jd-qom.ac.ir/fa/form/520 و یا آیدی تلگرام و ایتا @jd_mehra ایده خود را ارسال کنند.

طبق رسم رویدادهای برگزار شده در جهاد دانشگاهی در این رویداد نیز کارگاه های آموزشی مختلفی در حاشیه جذب ایده ها برگزار خواهد شد و علاقه مندان برای شرکت در این کارگاه ها نیز می توانند با مراجعه به لینک http://31654.ir/fa/form/259 نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

ایده های اول تا سوم این رویداد استانی به ترتیب ۱۵،۰۰۰،۰۰۰ ریال، ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال و ۷،۰۰۰،۰۰۰ ریال و یک ایده به عنوان ایده شایسته تقدیر به مبلغ ۴،۰۰۰،۰۰۰ ریال، جایزه نقدی دریافت خواهند کرد.

صاحبان ایده‌های برتر و شایسته تقدیر از حمایت های مادی و معنوی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم، جهاد دانشگاهی استان قم و بنیاد ملی نخبگان قم نیز بهره مند خواهند شد.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ارتباط با دبیرخانه می‌توانند با شماره ۳۷۸۳۲۸۷۸ – ۰۲۵ تماس بگیرند.

کلید واژه ها: رویداد ایده پردازی فناوری اطلاعات سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف


نظر شما :