معاونت آموزش سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف برگزار می کند/ دوره مدیریت کسب و کار(گرایش بازاریابی)

۱۵ دی ۱۴۰۰ | ۱۵:۱۲ کد : ۴۰۳۳۱ آموزش پژوهش و فناوری
معاونت آموزش سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف برگزار می کند/ دوره مدیریت کسب و کار(گرایش بازاریابی)

معاونت آموزش سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف برگزار می‌کند:

دوره مدیریت کسب و کار(گرایش بازاریابی)

MBA in Marketing 

دپارتمان مدیریت کسب و کار معاونت آموزش جهاددانشگاهی صنعتی شریف دوره مدیریت کسب و کار با گرایش بازاریابی را برگزار می‌کند.

دوره مدیریت کسب و کار با گرایش بازاریابی از دوشنبه 13 دی ماه سالجاری به صورت الکترونیکی (آنلاین) آغاز شده است.

این دوره آموزشی که به مدت 300 ساعت و در طول 10 ماه در دپارتمان مدیریت کسب و کار معاونت آموزش جهاددانشگاهی صنعتی شریف برگزار می شود، منحصرا معطوف به حوزه بازاریابی است.

دوره های مدیریت کسب وکار (MBA) به منظور کسب مهارت مخاطبان (شامل صاحبان کسب و کار و علاقمندان به مباحث و موضوعات بازاریابی) در این حوزه برگزار می‌­شود.

در این دوره، دانش پذیران به کسب مهارت در زمینه‌های خلاقیت و نوآوری، مدیریت، بازاریابی و فروش، مفاهیم مدیریت بازاریابی بصورت کاربردی، متناسب‌سازی قواعد بازاریابی و برندسازی در کسب و کار دانش پذیران دوره، آشنایی کامل با نحوه شناسایی، خلق و بهره برداری از فرصت ها، شناسایی چالش های کسب و کار و تقویت تفکر راه حل محور، ایجاد ذهنیت و همچنین روحیه کارآفرینی برای خلق ارزش در کسب و کار خواهند پرداخت.

دوره های مدیریت کسب وکار یا MBA امروزه یکی از اصلی­ ترین شاخه‌های نوین و کاربردی دانش مدیریت به شمار می‌آید که در کشورهای توسعه یافته از محبوبیت و اعتبار ویژه­ ای برخوردار بوده و دارای گرایش­ های مختلف و متنوعی می باشد. یکی از گرایش­ های مهم و جدید آن «بازاریابی» یا «Marketing» است، که با توجه به اینکه امروزه این حوزه به عنوان یک زمینه تخصصی مستقل در کسب و کار محسوب می شود، تدوین و برگزاری دوره­‌های اختصاصی مرتبط، یک ضرورت شناخته می‌­شود.

لطفا برای کسب اطلاعات با شماره های 66075056 و 67641620 تماس بگیرید.

کلید واژه ها: دوره مدیریت کسب و کار MBA in Marketing معاونت آموزش جهاد شریف سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف


نظر شما :